Counter Strike 2 Çıktı! Oyunun Detayları

237
0
Counter Strike 2

Counter-Strike 2 veya kısaca CS2 Valve, geçtiğimiz haftalarda oyun dünyasına bomba gibi düşen bir açıklamayla Counter-Strike 2’nin resmen geleceğini duyurdu. Açıklamada, oyunun yaz aylarında CS:GO‘ya ücretsiz güncelleme olarak geleceği iddia edildi.

Counter Strike 2 için Twitter hesabından yayınlanan bir fragmanda ortaya çıkan detaylar, oyunun Overwatch 2 olarak ana oyunun yerini alacağını gösteriyor. YouTube’da eş zamanlı olarak paylaşılan videolar, oynanıştan sistem gereksinimlerine kadar önemli iyileştirmelere dikkat çekiyor.

CS2’DE ETRAFA TEPKİ VEREN SİSLER

Sis bombaları artık çevresiyle etkileşime geçen; ışığa, silah atışlarına ve patlamalara tepki gösteren dinamik hacimsel nesnelere dönüştürüldü.

Oynanış: Sis artık oyun içindeki diğer olaylarla etkileşime geçebiliyor ve bu da yeni fırsatlara zemin hazırlıyor. Mermiler ve patlayıcı el bombalarıyla sisi kısa süreliğine yararak bir görüş alanı oluşturabilir ya da sisin kapladığı alanı farklı bir yöne doğru ittirebilirsiniz.

Ekran goruntusu 2023 04 04 163012

Boşlukları Doğal Olarak Dolduracak Şekilde Genişler: Sis artık açık kapı aralıklarından ve kırık pencerelerden sızacak, merdivenlerde yukarı aşağı hareket edecek, ayrıca uzun koridorlarda genişleyecek ve diğer sislerle birleşecek.

Counter Strike 2

CS2’DE YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ EFEKTLER

Counter-Strike 2’de tüm görsel efektler güncellendi. Source 2’nin aydınlatma ve parçacık sistemleri sayesinde su, patlamalar, ateş, sis, namlu alevleri, mermi izleri, darbe efektleri ve çok daha fazlası yeni görünümlere ve davranışlara sahip olacak.

Oynanış Esnasındaki Görünürlük: Counter-Strike 2’de, en kritik oynanış görselleri daha net görünecek şekilde yeniden tasarlandı. Mermi darbeleri uzaktan kolayca görülebilecek ve yönlü kan sıçramaları (zamanla kaybolan) haritada ilerlerken size daha fazla bilgi sağlayacak.

Counter Strike 2

Ortam Efektleri: Sıfırdan tasarlanmış patlamaları, yangınları, C4 ışıklandırmasını ve çok daha fazlasını tecrübe edin. Source 2 motorunu ve modern donanımların gücünü kullanarak Counter-Strike 2’deki ortam efektlerini daha yüksek görsel doğruluğa ve tutarlılığa sahip olacak şekilde iyileştirdik.

Counter Strike 2

CS2 ÖĞELER DAHA GÜZEL

Tüm CS:GO envanteriniz, Counter-Strike 2’de de sizinle olacak. Önceden toplamış olduğunuz öğeleri tutmanın yanı sıra bu öğeler Source 2’nin ışıklandırma ve materyal geliştirmeleriyle çok daha güzel görünecek.

Eski modelleri ve kaplamaları desteklemeye ek olarak tüm stok silahlar yüksek çözünürlüklü modellerle güncellendi, ayrıca bazı silah kaplamaları da bu yeni modellerden olumlu yönde etkilendi.

CS2

Counter Strike 2 daha fazla bilgi almak için resmi sayfasına bakınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir