HAKKIMIZDA

Uzun yazılım haber yazılım, teknoloji, kodlama vb. diğer konuları kapsayan haberleri, makalleri barındıran ve insanlara sunan ve yayınlayan bir haber sitesidir. Burada kendi makalesini yayınlamak isteyen yayıncılara özgür ve ücretsizdir. Sadece gelir reklamlar üzerinden yapılır burada yayınlalan hiç bir makale, haber ücret karşılığı alınmaz satılmaz.
 Uzun yazılımın haber sitesidir. Şirketimiz kişisel, Kurumsal ve Online Ticari internet hizmetleri sunabilmek için müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı amaç edinilmiştir. Yazılım şirketi olarak küçük işletmeden büyük şirketlere kadar ve çalışma alanlarına sektörlere ve iş yerlerinin büyümesi  iyi bir kitleye ulaşmasına yardımcı olmak için kurulmuştur. Domain ve Hosting Şirketini 2018 yılında kurarak yazılım sektöründe bir adım daha atmış olduk. Hizmetlerimizi yenileyerek daha güncel hizmetler sağlıyoruz. 
“Kuruluş: 02–01-1995” Türkiye’de Uzun Yazılım – Domain® ve Hosting® Yazılım Şirketi İrfan Uzun tarafından kurularak ilk yıllarda Web Yazılım/Tasarım proje hizmeti verilmiştir. 2018 yılında Mahmut Serdar Sarıkaya Şirket Ortağı olmuştur. Yeni Hizmetler verilmeye başlanmış olarak 2019’da Web Yazılım Domain Servisi, Web barındırma, Taşıma Katmanı Güvenliği Protokol ve diğer İnternet Hizmetleri sağlanmıştır. Web Yazılım/Tasarım için WordPress Alt Yapısını kullanmaktadır.”