• Çar. Oca 26th, 2022

Hakkımızda

Hakkımızda

UZUN YAZILIM HABER, UZUN YAZILIM şirketinin bir parçasıdır sadece haber niteliğinde hizmet vermekteyiz. Sizlere yazılım hakkında bilgiler vermek ve işleyişini göstermek amacıyla UZUN YAZILIM HABER web sitesi kurarak UZUN YAZILIM şirketine bir yenisini daha ekledik.

Yazılım Şirketi olarak Küçük İşletmeden Şirketlere kadar
ve çalışma alanlarınız sektörünüz ve iş yerlerinizin büyümesi ve iyi bir kitleye ulaşmasına yardımcı olacak bir ekiple karşınızdayız.. Domain ve Hosting Şirketini 2018 yılında kurarak yazılım sektöründe bir adım daha atmış oluyoruz. Hizmetlerimizi yenileyerek daha güncel hizmetler sağlıyoruz.

“Kuruluş: 02–01-2000″ Türkiye’de Uzun Yazılım™ – Domain® ve Hosting® Yazılım Şirketi İrfan Uzun tarafından kurularak ilk yıllarda Web Yazılım/Tasarım proje hizmeti verilmiştir. 2018 yılında Serdar Sarıkaya Şirket Ortağı olmuştur. Yeni Hizmetler verilmeye başlanmış olarak 2019’da Web Yazılım Domain Servisi, Web barındırma, Taşıma Katmanı Güvenliği Protokol ve diğer İnternet Hizmetleri sağlanmıştır. Web Yazılım/Tasarım için WordPress Alt Yapısını kullanmaktadır.”

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.