PUBG Mobile Türkiye Ekibine Ödül

173
0
Tencent PUBG Mobile oyun

PUBG Mobile Türkiye ekibi, özel içerikler ve mega oyun etkinliklerle küresel bir etki yaratıyor. Klasik Battle Royale’in Türkçe versiyonu, Tencent Games’in dünyadaki tüm kuruluşlar arasında düzenlediği yarışmalarda üç çeyrek üst üste başarı ödülü kazandı. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen PUBG Mobile, bu yıl 5. yılını kutluyor.

Tüm zamanların en çok indirilen ve oynanan mobil oyunlarından biri olan Battle Royale Classic, co-op, event ve Türkiye’ye özel içerikleriyle her zaman adından söz ettirmeyi başarıyor. Yıllar içinde büyüyen bu çabanın küresel bir etkisi de var. PUBG Mobile Türkiye ekibi, Tencent Games tarafından üç çeyrek üst üste düzenlenen yarışmalarda dünyadaki tüm kuruluşlar arasında başarı ödülü kazandı.

oyun PUBG MobileTencent

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, LinkedIn hesabından yaptığı açıklamada, ekip olarak oyun ekosistemini geliştirme hedefiyle her zaman projelere imza attıklarını ve çalışmalarının küresel pazara örnek olmayı hedeflediğini söyledi. Şenyüz, “Tencent’in 2022 yılında üç çeyrek üst üste düzenlediği, tüm ülkelerden organizasyonların yer aldığı yarışmalarda birincilik ödülü aldık ve emeklerimizin karşılığını aldık” diyen Şenyüz, küresel oyun şirketlerinin bunu görmesini istediklerini sözlerine ekledi.

Şenyüz, “İlk ödüllü ve yüksek profilli Real Life PUBG Mobile içerik serimiz kısa sürede milyonlar tarafından izlendi ve diğer Tencent pazarlarında örnek ve ev sahibi içerik oldu. PUBG Mobile sayesinde ikinci ödülü aldık. . İçerik Türkiye’nin ilk cep telefonu stüdyosu olarak hayata geçirdik.” Geçen yıldan bu yana 130’dan fazla orijinal içerik ürettiklerini kaydeden Şenyüz, fiziki toplantılar gerçekleştirdiklerini, birlikte çalıştıkları yaratıcılara özel yayın ve içerik odaları sunduklarını söyledi.

Tencent PUBG Mobile oyun

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Şenyüz, stüdyonun spor turnuvaları, talk show gibi çeşitli sosyal medya içeriklerini filme kazandıracağını belirterek, “Stüdyomuzun bizi PUBG Mobile oyuncularıyla buluşturan girişiminin galip gelmesinden dolayı çok mutluyuz. Tencent Küresel Ödülü. Şenyüz, üçüncülük ödüllerinin kendileri için farklı bir anlam taşıdığını belirterek, “Ülkemizin kültürüne göre oluşturduğumuz oyunumuzun oluşturduğu Yüzlerce içerik, oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Popüler bir içerik haline geldi, değil. sadece türkiye’de değil, tüm dünyada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir