• Çar. Oca 26th, 2022

Sosyal Medya Fenomenliği yola yatı, denize atlı

Ordu’da Genç kadın Sosyal Medya Fenomen Olama Uğruna ilk caddede yere yatı, ardından denize atladı denizden kurtarılan Suna Yeşil akıl hastanesine kaldırıldı.

Sosyal Medya Fenomenliği uğruna ORDU’nun Ünye ilçesinde önce caddede yere yatan, ardından atladığı denizde kurtarılan Suna Yeşil’in 32, sosyal medya fenomeni olmak için kurgu yaptığı ortaya çıktı. Yerde yattığı anlara ilişkin kayda aldığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yeşil, polis tarafından gözaltına alınarak Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı.

İlçenin Akkuş-Niksar Caddesi’nde öğlen saatlerinde Suna Y. adlı kadın henüz bilinmeyen bir nedenle aniden kendini yola attı. Trafik akışının durduğu caddede çevredeki vatandaşların ihbarı ile olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Bu sırada ikna edilerek yerden kaldırılan kadın gözden kayboldu. Bir süre sonra Atatürk Parkı’nda bir kadının denize atladığı ihbarını alan polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sahile geçti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince sudan çıkarılan kadın balıkçı teknesi ile Ünye İskelesi’ne alındı.

Sosyal medya fenomenliği için yola yatıp, denize atlamış

Taburcu oldu intihara kalkıştı

Tedavisinin ardından taburcu olan Suna Yeşil, dün akşam saatlerinde kaldığı otel odasının balkonuna çıkarak intihara teşebbüs etti.

Kendini boşluğa bırakmak isteyen kadını otel görevlileri fark ederek son anda kurtardı. Psikolojik sorunları olduğu belirtilen kadın, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

HER ŞEYİ TİKTOK’TA PAYLAŞMIŞ

Sosyal Medya Fenomenliği Suna Y’nin kurgu yaptığı ortaya çıkardı.

Suna Y’nin, önce caddede araçların önünde yere yattığı, ardından da atlamak için denize doğru yürüdüğü anları cep telefonu kamerasıyla kayda alıp ‘Tiktok’ hesabında paylaştığı da ortaya çıktı.

Hesabında kendisinin yer aldığı birçok paylaşım videoları bulunan Suna Yeşil’in en son yaşanan intihar teşebbüsü sonrası hastanede sedyede üzerinde de kayda aldığı görüntüleri bir şarkı eşliğinde paylaştığı görüldü.

Sosyal medya fenomeni tık için yere yattı denize girdi! Sonu akıl hastanesi

AKIL HASTANESİNE GÖTÜRÜLDÜ

Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği kadın ambulanstan inmek istedi. Polisin ikna ettiği kadın ambulansla Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ambulansla yeniden hastaneye götürülen ve psikolojik sorunları olduğu belirtilen kadın, polis nezaretinde Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.