• Çar. Oca 26th, 2022

Dünyanın En İyi Domain ve Hosting Firmaları

Dünyanın En İyi Domain ve Hosting firmalarının güncel listesini Bu firmalar hakkında kısa bilgilerle sizde kendinize iyi bir firma seçebilirsiniz. “Dünyanın En İyi Domain ve Hosting firmalarının “

En iyi hosting firmaları arasından Dünyanın En İyi Domain ve Hosting hizmet veren doğru firmayı seçmek gerçekten çok zor olsa da sizin için piyasada bulunan en iyi firmaları incelemeye çalıştım. Bu incelemelerde sizinde göreceğiniz gibi bir çok farklı yöntemle site hızları ve hosting firmaları test edilmiştir.

Dünyanın En İyi Domain ve Hosting

1.Güzel Hosting

En iyi hosting firmaları listemde ikinci sırada Güzelhosting firmasına yer veriyorum. Oldukça kaliteli, ucuz ve hızlı bir hizmet sunuyorlar. Bizzat kendimde tüm web sitelerimde Güzelhosting firmasını tercih ediyorum. Yaklaşık olarak 3 yıldır bu firmayla çalışıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım.

 2.Odeaweb

Fiyat performans açısından Odeaweb firması güzel bir atılım yaparak piyasada yerini aldı. Özellikle sunduğu hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti bakımından en iyi firmalardan biri diyebilirim. Domain, wordpress hosting, SSL, Reseller Hosting, Sunucu gibi başlıca hizmetleri bulunuyor. İzmir, İstanbul ve Denizli’de yer alan veri merkezlerinden hizmet veriyorlar. Webmaster forumlarında kullanıcı memnuniyeti bakımından oldukça puan toplayan bir firmadır.

3. Hostinger

Hostinger çok uzun süredir piyasada yerini koruyor. Çok kolay kullanışlı paneli ile aradığınız her işlem tek sayfada bulunuyor. Performans açısından çok yüksek hızlar ile basit siteler 1 saniye altında açılıyor. Hostinger destek ekibi 7/24 çalışıyor ve sorularınızı profesyonel bir şekilde cevaplandırıyor. Yeni başlayanların bile gönül rahatlığıyla seçebileceği kolay kullanımı olan Hostinger, uzun soluklu işleriniz için indirimli fiyatları ile size yüksek performans sağlıyor. Özellikle 1 yıldan uzun süreli alımlarda ortalamanın altındaki fiyatları ile Hostinger kullanıcıları cezbediyor.

4. Godaddy

Global alanda sektörün en büyük firmalarından biri olan Godaddy, aslında alan adı kaydı ile isim yapmış bir firmaydı. Sonrasında, gelişen hizmet konsepti ile şuan sunucu, cloud çözümleri ve hosting ’in yanı sıra birçok web ve teknoloji alanındaki hizmetleri ile de dikkat çekiyor. Ülkemizde de resmi olarak ofisini açan ve hizmetlerine devam eden firma, Dünya genelinde en çok müşteriye sahip şirketlerden biri olarak dikkat çekmektedir.

5. Cenuta

2020 yılında %100 Türk sermayesi ile Izmir’de kurulmuştur. Cenuta Telekomünikasyon A.Ş. alan adı, hosting, sunucu, veri merkezi çözümleri gibi dallarda hizmet sağlamaktadır. Cenuta Telekomünikasyon A.Ş. sürekli AR-GE çalışmaları yürütmekte ve AR-GE çalışmaları ile yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Güler yüzlü ekipleri ile beraber 7/24 sizlerin yanında olmak ve destek vermek için sürekli çalışıyor ve kendilerini geliştiriyorlar.

6. Veridyen

Kısa sürede sektörün en beğenilen ve en çok müşteri memnuniyeti potansiyeline sahip firmalarından biri olarak dikkat çeken Veridyen, yenilikçi servis ve hizmetleri ile kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.

7. Zohi

2020 başlarında yayın hayatına başlayan Zohi şuan sadece domain ve kurumsal hosting satışı yapmaktadır.

8. Vargonen

Çok çeşitli bir hizmet yelpazesine sahip olan Vargonen, çok genç ve dinamik hosting & domain firması olarak listede kendine yer buluyor. Ayrıca, hazır site ve mail hosting gibi hizmetleri ile kurumsal firmalarında ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

9. Alastry

Firma kendi veri merkezine sahip bir hosting & alan adı kaydı firmasıdır. Bu nedenle, kısa sürede kendi portföyüne, kendi veri merkezi ile hizmet vermenin avantajını iyi kullanarak büyümeye ve en iyileri arasında yer almayı başarmıştır.

10.Natro

Ülkemizde kurulan ve yakın zamana kadar yurtdışı teknoloji firması blue.team e satışı yapılan Natro, kalitesi ile ülkenin en büyük Pazar payına sahip firmaları arasında yerini almış durumdadır. Kendi veri merkezi ile 20 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmete devam etmektedir

11. Hostixo

Hizmet çeşitliliği açısından en geniş yelpazeye sahip firmalardan biridir. 2008 yılından beri hizmet vermekte ve güçlü alt yapısı ile kaliteli hizmetler sunan yerli firmalardan biridir. Özellikle destek ekibinin kaliteli olması tercih sebeplerinden biridir. Hosting paketlerinin yanı sıra güçlü bulut sunucu ve yurt içi , yurt dışı lokasyon sunucu servisleride sunmaktadır.

12. Uzun Yazılım

“Kuruluş: 02–01-1995” Türkiye’de Uzun Yazılım™ – Domain® ve Hosting® Yazılım Şirketi İrfan Uzun tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda Web Yazılım/Tasarım proje hizmeti verilmiştir. 2018 yılında Serdar Sarıkaya Şirket Ortağı olmuştur. Yeni Hizmetler verilmeye başlanmış olarak 2019’da Web Yazılım Domain Servisi, Web barındırma, Taşıma Katmanı Güvenliği Protokol ve diğer İnternet Hizmetleri sağlanmıştır. Web Yazılım/Tasarım için WordPress Alt Yapısını kullanmaktadır.”

13.DorukNet

Türk iletişim sektörünün gelişimiyle birlikte, en güncel teknoloji çözümlerini kullanarak entegre, yenilikçi ve yaratıcı hizmetlerle; internet tabanlı tüm iletişim ihtiyaçlarını kurumlara özel olarak, uzmanlaşmış anahtar teslim projeler sunarak sektöre katkı sağlamaktır. Kurumlara yönelik sunduğumuz katma değerli internet ve iletişim çözümlerimizde ülkemizin lider firması olmayı hedefliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana bu vizyoner bakış açısıyla hizmet veriyor, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

14.Radore

Bireysel ve kurumsal web hosting hizmeti üretmek amacıyla 2004 yılında Zeki Kubilay Akyol tarafından kurulan Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş. ilk veri merkezi yatırımını 2005 yılında gerçekleştirerek, aynı yıl Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcısı olarak yetkilendirildi. Uptime Experts sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinen Radore, Deloitte Teknoloji Fast50’nin 2012-2013-2014-2015 sonuçlarına göre dört yıl üst üste Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Veri Merkezi unvanını aldı.

15.Limon hosting

2009 yılında en ileri bulut teknolojilerini müşterilerimiz ile buluşturarak işlerini hızlandırmak ve büyüme hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla başladığımız yolculuğumuza aynı heyecan ve tutkuyla devam ediyoruz. Bulut Servisleri, Barındırma Hizmetleri ve Teknoloji danışmanlığı alanlarında hizmetlerimizi genişleterek, AWS ve Microsoft gibi konusunda lider firmalarla yaptığımız stratejik iş ortaklıkları ile gücümüze güç katıyoruz.

16.Hostgator

2002 tam olarak. Yirmi yıl ve 2,5 milyondan fazla web sitesi sonra, maskotumuz Snappy hala HostGator markasını ve temsil ettiği her şeyi temsil ediyor. Tam olarak ne için duruyoruz? Uzmanlık. Esneklik. Özgürlük. Güvenilirlik. Destek. Ve tuhaflık için bir takdir. Ama seni ikna eden şey bizim havlamamız olmasın. Müşterilerimiz kendileri

17.Bluehost

Bluehost lider bir web barındırma çözümleri şirketidir. 2003 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana Bluehost, misyonumuzu yerine getirmek için sürekli olarak yeni yollar geliştirdi: insanları web’den tam olarak yararlanmaları için güçlendirmek. Utah, Orem merkezli olarak, dünyanın her yerindeki milyonlarca kullanıcıya kapsamlı araçlar sağlıyoruz, böylece acemi veya profesyonel herkes web’e girebilir ve web barındırma paketlerimizle başarılı olabilir.

18.Namecheap

Namecheap, 2000 yılında en iyi alan adlarını en iyi fiyatlarla en iyi hizmetle sunma misyonuyla başladı . O zamandan beri platformumuza barındırma , güvenlik , yönetilen WordPress ve bir dizi yenilik ekledik . Tıpkı sizin gibi insanların çevrimiçi planları, fikirleri ve tutkuları da büyüdü. İhtiyacınız olan her şeyi size getirmek için büyüdük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web Sitenin Korunması için kopyalama hariç, hiçbir işlem yapamazsınız.